WRACAMY

Szanowni uczestnicy NASZEGO KLUBU KARATE,

w związku ze stopniowym łagodzeniem obostrzeń związanych z narodową izolacją spowodowaną wystąpieniem korona wirusa i covid-19, pragniemy was poinformować, że chcielibyśmy wznowić zajęcia karate, we wszystkich sekcjach i prowadzić je do końca roku szkolnego, zgodnie z planem. Niestety, na razie nie ma mowy o powrocie do w pełni kontaktowej formy ćwiczeń. Również będą nas obowiązywały normy liczebności uczestników, rozmiaru powierzchni i inne i odległości ćwiczących między sobą.

Jednocześnie pragniemy zapewnić Was o tym, że wyrażamy troskę o zdrowie Wasze i Waszych bliskich. Dlatego wszystkich, którzy wolą jeszcze poczekać z obawy o zdrowie swoje lub swoich dzieci, zrozumiemy i wspieramy.

Zakładamy, że będziemy prowadzić zajęcia 2 razy w tygodniu na wolnym powietrzu, w stroju sportowym dobranym (odpowiednio do pogody), w trzech grupach wiekowych (dzieci, młodzież 12 – 17, dorośli), stosując się do wytycznych Ministerstwa Sportu. Zajęcia odbywałyby się bez względu na pogodę. Wstępnie informujemy, że zajęcia będziemy organizować: Siechnice – tereny zielone przy hali sportowej w Siechnicach. Wrocław – zabiegamy o piłkarskie boisko trawiaste na Mokrym Dworze (naprzeciwko Zakładów MPWiK). Sobótka – tereny zielone na stadionie w Sbótce

Na tym etapie musimy ustalić:

  • ile osób jest chętnych ?
  • znaleźć właściwe miejsce do ćwiczeń
  • przygotować się na wypadek kontroli
  • przygotować listy grup i grafik treningów

Osoby, które zdecydują się na powrót, proszone są traktowanie swojej obecności poważnie ponieważ, nieobecność będzie blokowała miejsce dla kogoś innego. Może tak się zdarzyć przy dużej ilości chętnych, że utworzymy grupy rotacyjne. Polegałoby to na tym, że np.: ćwiczący z jednej listy ćwiczą w poniedziałki, a ćwiczący z drugie listy w środy. Dużo też zależy od obiektu który uda nam się znaleźć. Może będzie taki, który pomieści więcej osób. Na razie prosimy abyście określili się czy chcielibyście uczestniczyć w treningach na nowych, tymczasowych zasadach.

Osoby, które zdecydują się wrócić, są proszone od odwieszenie składek członkowskich, które prosimy uiścić zgodnie z regulaminem klubu.

Postaramy się dotrzeć do wszystkich, ale jeśli możecie to prosimy rozpowszechniajcie przeczytaną wiadomość wśród naszych kolegów, koleżanek , rodziców klubowych …

Swoją deklarację prosimy zgłaszaj się pisząc wiadomość SMS na telefon do wyznaczonego sensei o treści:

Chcę wrócić na treningi: nazwisko i imię ćwiczącego grupa wiekowa i sekcja (Siechnice, PW, Sobótka)

Termin: do 20.05.2020 środa

SIECHNICE:

Sensei Marcin Kułakowski (wszystkie grupy) – tel: 502 133 186

PRINEPS W-w:

Sensei Sylwester Kowalczyk (grupa dzieci) – tel: 793 654 540

Sensei Maciej Wiatrowski (grupa młodzieżowa 12-17) – tel: 501 837 358

Sensei Marcin Kułakowski (wszystkie grupy) – tel: 502 133 186

SOBÓTKA i JORDANÓW:

Sensei Sylwester Kowalczyk (wszystkie grupy) – tel: 793 654 540

Osoby zdeklarowane prosimy, o pobranie i wypełnienie oświadczenia woli znajdującego się po niżej. Należy je wydrukować, wypełnić i podpisać. Następnie przynieść na pierwszy trening. Jest to konieczne ponieważ na wypadek kontroli musimy mieć komplet dokumentów. Proszę potraktować to poważnie.

Prosimy o cierpliwość, postaramy się przygotować do nowej rzeczywistości działania w „trybie awaryjnym”. Może zająć nam to jeszcze trochę czasu. O wszystkich ustaleniach będziemy was informować na bieżąco.

Tymczasem ćwiczcie wg konspektów i filmów, które dla was przygotowaliśmy, własnej inwencji i nie zbaczajcie z drogi karate, którą tyle czasu razem podążamy.

Osu

Zarząd Klubu