MOTYWACJA

Nasz klub to miejsce, stworzone przez Sensei Ryszarda Szubera, w którym od 1988 roku kultywuje się pracę nad swoimi słabościami oraz rozwojem talentów. Każdy kto z nami ćwiczy, prędzej czy później nabiera adekwatnego poczucia własnej wartości. Kładziemy nacisk na dyscyplinę, sprawność fizyczną, odporność psychiczną i poszanowanie drugiego człowieka. W świecie zdominowanym przez komercyjne sztuki walki (MMA), staramy się stać na straży tradycji, która dba o rozwój nie tylko fizyczny, ale również psychiczny i duchowy. Z nami wstąpisz na drogę wojownika KYOKUSHIN, która bez wątpienia, stanie się przygodą Twojego życia.

Jeżeli jesteś świadomym rodzicem, który szuka wartościowego środowiska dla rozwoju swojego dziecka, to nasza zróżnicowana pokoleniowo i autorytatywna społeczność przyczyni się do kształtowania osobowości i fizyczności Twojej pociechy. Stworzy również warunki do rywalizacji i kariery sportowej.

U nas zrozumiesz, że agresja nie jest sposobem rozwiązywania problemów, a walka nie zawsze polega na fizycznej konfrontacji z drugim człowiekiem. Jednak nauczysz się rozpoznawać i kontrolować sytuacje wymagające radykalnego działania. Zawsze będziesz zwycięzcą. Trenując z nami pełnokontaktowe Karate, w bezpieczny sposób, nabierzesz zaufania do samego siebie, a Twoja osobowość pomoże Ci osiągać planowane cele i zyskiwać sprzymierzeńców.

Wychowankowie naszego klubu Karate Kyokushin, od początku jego istnienia znajdowali się w czołówce polskiego i europejskiego Kyokushin. Odnoszą sukcesy na płaszczyźnie sportowej, zawodowej, osobistej. Są zdrowi, optymistyczni i odpowiedzialni. Zawsze stanowią mocne ogniwo zespołu, do którego przystępują.

Klub posiada licencję Polskiego Związku Karate. Prowadzimy treningi dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Nad prawidłowym rozwojem i bezpieczeństwem ćwiczących czuwają doświadczeni trenerzy, instruktorzy.

Zapraszamy na treningi