INFORMACJA OBÓZ LETNI DĄBKI

Wyjazd w dniu 4 sierpnia 2019 r. (niedziela) :

Zbiórka na parkingu przy wzgórzu partyzantów od strony zjeżdżalni basenowych o godz. 22:30

Powrót w dniu 18 lipca (niedziela):

Zbiórka na parkingu przy wzgórzu partyzantów od strony zjeżdżalni basenowych w godzinach porannych (informacja zostanie podana telefonicznie)

Ze sobą należy zabrać:

Trening:

kimono, dres, bidon, krótkie spodenki, koszulkę treningową (najlepiej kilka 4-5 szt.), obuwie sportowe (lekkie, wygodne do biegania), ochraniacze goleń-stopa, piąstkówki, skarpetki treningowe (kilka par), ortalion, kurtka przeciw deszczowa. Treningi odbywać się będą na dworze i sali gimnastycznej.

Pobyt:

2 ręczniki – jeden prysznicowy, drugi plażowy, przybory toaletowe, odzież codzienna  (bielizna na każdy dzień),strój kąpielowy, nakrycie głowy, krem z filtrem i środek na komary i kleszcze, kurtka przeciwdeszczowa, klapki, druga wygodna para butów,

LEGITYMACJA SZKOLNA, WYPEŁNIONA I PODBITA KARTA UCZESTNIKA OBOZU – KONIECZNIE !!!    DOOOOOBRY HUMOR

Informacje ogólne:
Proszę nie dawać żadnych drogich zabawek a w szczególności sprzęt elektroniczny, za którego zgubienie nie ponosimy odpowiedzialności. Telefony komórkowe zostaną zebrane przez Sensei i udostępniane w godzinach ustalonych na zbiórce z rodzicami. Jest to związane z aktywnym programem obozu. Podczas wielu zajęć i zabaw telefon przeszkadza i łatwo go zgubić. Ponadto wiele dzisiejszych telefonów posiada wbudowane gry i  dostęp do Internetu. Nie jesteśmy w stanie kontrolować treści, które są czytane.

Organizatorzy obozu nie ponoszą odpowiedzialności za zagubiony sprzęt elektroniczny zabrany przez uczestników!

W razie pytań proszę o kontakt telefoniczny: Sensei Ryszard Szuber 697 333 020, Leszek Szuber 668 398 366,